Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Listwa do pomiaru prądu wi-fi

System smart home to jeden z ciekawszych pomysłów na ułatwienie codziennego życia oraz zmniejszenie kosztów funkcjonowania poszczególnych systemów domowych. Korzystając z systemu smart home można wydatnie podwyższyć komfort życia. Dla wielu osób technologie jakie rządzą systemami smart home stanowią jeszcze pieśń jutra, ale nic bardziej mylnego. Systemy smart home są obecne już dziś i dostępne dla każdego z nas. Coraz większa liczba inwestorów zauważa, iż mimo sporych nakładów na zbudowanie systemu smart home, można dzięki nim wprowadzić w życie spore oszczędności.

listwa do pomiaru prądu wifiListwa do pomiaru prądu wi-fi

W jaki sposób systemy smart home, wprowadzone do mieszkania lub domu są w stanie przełożyć się na oszczędności? Najlepiej jest to wytłumaczyć na konkretnym przykładzie. Weźmy listwę do pomiaru prądu wi fi firmy Vastra. Pozwala ona na bieżący monitoring poboru energii elektrycznej, każdego urządzenia, jakie jest do niej podłączone. Użytkownik otrzymuje możliwość dokładnego sprawdzenia, które urządzenia pobierają konkretne ilości prądu. Co więcej przy pomocy specjalnej aplikacji można mieć dostęp do historii poboru prądu, godzin działania wraz z ilością oraz wartością pobranej energii. Statystyki i historia poboru energii jest świetna pomocą do tworzenia przyszłych schematów użytkowania domu lub sporządzania wykresów prognozowanych kosztów.

Listwa do pomiaru prądu wi fi pozwala swojemu użytkownikowi jednak przede wszystkim na zdalne sterowanie poborem prądu przez konkretne urządzenia. Będąc z dala od domu, można bez problemów włączyć lub wyłączyć dopływ prądu, a więc i sterować urządzeniem. Wygoda zdalnego korzystania z systemów zrządzających domem jest szczególnie kusząca dla wszystkich tych, którzy często wyjeżdżają, a prośby sąsiadów i rodziny o zajęcie się mieszkaniem stają się dla nich nieco uciążliwe.

Listwa na Wi-Fi firmy Vastra

Listwa do pomiaru prądu to bezpieczny element posiadający kilka stopni zabezpieczeń. Nasz dom jest zabezpieczony przed możliwością zapruszenia ognia z przegrzania lub przeciążenia listwy. Możliwości całkowitego odcięcia listwy od prądu są dwie: manualna i zdalna poprzez aplikację. Poznaj ofertę firmy Vastra!