Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Kotły grzewcze Viessmann

Viessman to niemiecka firma, jaka po raz pierwszy zastosowała stal nierdzewną podczas produkcji kotłów. Bardzo szybko marka zyskała uznanie na rynku i cieszy się sporą popularnością. Aktualnie kotły Viessman goszczą w wielu polskich domach i firmach, dając komfort i wygodę. Czym cechują się te urządzenia? Jakie rodzaje kotłów są godne uwagi? O czym warto wiedzieć?

Kotły Viessman

kotły grzewcze viessmannKotły kondensacyjne Viessman bazują na wysokiej jakości wymiennikach ciepła, jakie są stworzone ze stali nierdzewnej. Mają one za zadanie schładzać spaliny, przed odprowadzaniem ich do komina. Działają na tej zasadzie, że dochodzi do skroplenia zawartej w spalinach pary wodnej. Nowoczesne technologie są doceniane przez klientów. Kotły grzewcze Viessman działają wydajnie i są łatwe w obsłudze.

Wybór kotła gazowego często jest nie lada wyzwaniem. Model olejowy doskonale współgra z niskotemperaturowymi wymiennikami ciepła. Jeżeli planujemy instalację ogrzewania podłogowego, kocioł kondensacyjny Viessman będzie najlepszym wyborem.

Jak działa kocioł gazowy Viessman?

Okazuje się, że kotły gazowe tej marki stawiają jedynie na nowoczesne technologie. To spore udogodnienie dla każdego klienta, który pragnie zastosować innowacyjne kotły w wielu miejscach. Głównym elementem takiego kotła jest specjalna siatka, jaka podczas pracy palnika żarzy się, przekazując wiele ciepła wodzie grzewczej, za pomocą promieniowania. To jeden z najskuteczniejszych sposobów przekazywania ciepła, nie dziwi zatem tak szerokie zastosowanie urządzeń.

Kotły grzewcze Viessman są tworzone z doskonałą precyzją i starannością. Niemiecka firma cały czas poszerza asortyment, aby dawać nam to, czego oczekujemy. Kocioł pozwala korzystać z ciepła w całym domu, co wpływa na komfort użytkowników każdego dnia. Postawmy na wysoką wydajność i sprawne działanie.